B2B Portal for Technical and Commercial Foundry Management
Languages

30. September 2014

KÜNKEL WAGNER Yeni Gücü ile Müşterilerinin Hizmetinde

Sizlere yeni ve güzel bir gelişmeyi bildirmek için sevinçliyiz.

KÜNKEL WAGNER PROZESSTECHNOLOGIE GmbH. firma adı  KÜNKEL WAGNER  GERMANY GMBH  olarak değişmiş ve yeni bir oluşum içerisinde yer almaktadır. Tüm üretim tesisleri yine Alfeld / Almanya‘ dır. Telefon ve diğer tüm mail adresleri değiştirilmemeksizin kalmaktadır.

Künkel Wagner  firmasının   % 100 olarak yeni sahibi  Qingdao / Çin  ‚ de yerleşik  QME firmasıdır.

Bu firma bir çok teknolojik sahada çalışan , Almanya‘ da üretim yapan ve yine iki Alman firması ile Çin ‚ de Joint Ventures ile üretim yapan bir firmadır.

QME  , high-tech makineler  ,  yüksek kalitede ürün  isteyen otomobil endüstrisi  ve yine çok hassas elektronik ürünlerini içeren konularda çok tecrübeli bir firmadır.

Künkel Wagner firmasının geleneksel Alman makine üreticisinin olması , yüksek eğitimli personeli barındırması , QME firmasının KÜNKEL WAGNER firmasını satın almasına neden olan kriterlerdendir.

QME nin genel müdürü David Ma , KÜNKEL WAGNER firmasının kendi tecrübesini ve teknolojisini kendi yüzünü , müşterilerinde devamlı koruyabilmesi için üretim yerini ALFELD / ALMANYA olarak belirlemiştir.

QME firması global markette Künkel Wagner ‚ in büyümesi için , tüm aktivite ve olanaklarını sunacaktır.

Bay Chang Shi ile  çok uzun süreden beri tüm Kükel Wagner firmasının en önemli teknik müdürü Frank Iburg yeni genel müdürlerdir.

KÜNKEL WAGNER firması şimdiye kadar olduğu gibi mevcutta olan en iyi sistemi ve gelişmekte olan teknolojiyi Siz müşterilerine sunmak ve bunu devam ettirme ve daha iyi servis verebilme olanaklarına sahip olabilme için gelecek hedefini belirlemiştir.

Lütfen bizlere güveniniz .  Gelecekteki projelerinizi gerçekleştirmek üzere bizi tercih edeceğiniz için Sizlere şimdiden teşekkür ediyor , en iyi kalite ve teknik servisi sunacağımızı bu yazımızla Siz sayın müşterilerimize bildirmek istiyoruz.

Company Info

KÜNKEL WAGNER Germany GmbH

Hannoversche Straße 59
31061 Alfeld/Leine

Phone: +49 5181.78-0
Fax: +49 05181.78-306

E-Mail:info@kuenkel-wagner.com

Related Articles

Youtube Linkedin Xing